MENU

O NAS

Poligon SkillZone Paintball to miejsce utworzone z myślą o każdym, kto chce spróbować czegoś nowego w swoim życiu lub po prostu szuka nietuzinkowego miejsca na zorganizowanie swojej imprezy. Chcieliśmy się podzielić z Wami naszym hobby i pasją jaką jest paintball. Sami jesteśmy graczami i wiemy doskonale czego szukają i potrzebują nasi Gracze.
Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdej organizowanej przez nas imprezy. Dbamy z ogromną starannością o Wasze bezpieczeństwo i stajemy na uszach by każdy z Was wychodząc z poligonu miał zadowolenie wypisane na twarzy.
Nasz Poligon ulokowany jest w Piasku koło Częstochowy (gmina Janów). Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej można poczuć także u nas :)
Znajdujemy się pośrodku takich miejscowości jak: Zawiercie, Myszków, Niegowa, Lelów, Szczekociny, Koniecpol, Przyrów, Olsztyn, Częstochowa. Dzięki temu z każdej z tych miejscowości dojedziesz do nas w czasie do pół godziny. Cieszymy się regularnymi odwiedzinami Graczy z Śląska, Wielkopolski, Łódzkiego oraz Małopolski co utwierdza nas w przekonaniu że robimy paintball dobrze :)
Poligon jest zbudowany na bazie urban-forest lecz idziemy również w kierunku CQB (Close Quarters Battle) i będziemy poligon modernizować tak aby umożliwić naszym Graczom zabawę na mini budynkach...:)

Konkurs na Fanpage!

Mamy lockdown na prowadzenie gier :( Ale za to żebyście z nami zostali na cały ten ciężki czas zapraszamy do udziału w konkursie. Wszystko jest dokładnie opisane w poście na naszym SkillZone'owym fanpejdżu. 3majcie się ciepło i nie dajcie się wirusom! Link do postu konkursowego na FB

JAK DOJECHAĆ ?

FORMULARZ KONTAKTOWY

* - pola wymagane
Adres

SkillZone Paintball
Piasek, ul. Częstochowska 14
42-253 Janów
(wpisz w Google Mapy: "Skillzone paintball" lub "skillzone.pl")

GPS

50.731335079803
19.408936500549

v